Є що нам сказати?
Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або напишіть начальнику метрополітену.

База відпочинку "Метро" приймає відпочиваючих

Служба соціального забезпечення Київського метрополітену реалізовує путівки на базу відпочинку "Метро" в с. Літки Броварського району Київської області.

Корпус бази відпочинку "Метро"Місцезнаходження бази відпочинку - мальовничий край на березі річки Десна у селі Літки Броварського району. Вартість відпочинку, в залежності від умов проживання, з трьохразовим харчуванням становить від 130 до 190 грн. за одну добу. Також ми організовуємо на базі відпочинок вихідного дня, проведення конференцій, семенарів, нарад та надаємо приміщення для відзначення святкових подій (при необхідності забезпечуємо поселення в комфортабельних номерах). Учасники заходів забезпечуються харчуванням та проживанням у комфортних умовах, а також організованим автобусним перевезенням від станції метро "Лісова" до бази відпочинку "Метро" і у зворотньому напрямку.

Довідки за телефонами: 238-51-14, 238-51-28  бухгалтерія відділ розрахункових операцій, (067) 385 00 01 Шульга Микола Васильович - начальник бази відпочинку "Метро".

Бажаємо гарного відпочинку!

mastercard

Картка киянина

Довіряй ЗСУ!

Допомога учасникам антитерористичної операції

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Опікові ураження у дітей