Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

5-6 вересня пройшла нарада керівників служб сигналізації та зв’язку метрополітенів Міжнародної Асоціації «Метро»

КП «Київський метрополітен» 5-6 вересня поточного року провів нараду керівників служб сигналізації та зв’язку метрополітенів Міжнародної Асоціації «Метро». Усього до асоціації входять 16 метрополітенів країн СНД, на конференцію до Києва прибули представники 11 з них – фахівці метрополітенів України, Росії, Білорусі, Казахстану та Грузії.

 Члени Міжнародної Асоціації «Метро» відвідали станції столичної підземки та електродепо, ознайомились із діючими системами сигналізації, а також методами управління ними.

Головний технолог Міжнародної Асоціації «Метро» В’ячеслав КУРИШЕВ відзначив роботу підприємства: 

- Киевский метрополитен у нас – один из стабильных метрополитенов. И эта традиция заложена еще с советских времен. Он всегда славился хорошим подбором специалистов, реализовывались передовые методы. Метрополитен сам – один из старейших, устройства в большинстве своем имеют приличный срок эксплуатации. Но, если посмотреть по статистике, количество отказов ничтожно мало. График движения выполняется почти под 100%. Это благодаря труду и упорству людей, которые «сидят» на эксплуатации.
   
Нарівні з діючою технікою радянського зразка, з 2004 року Київський метрополітен почав запроваджувати новітні системи сигналізації та зв’язку. Нині вони діють на 7 станціях підземки та в електродепо «Харківське». Окрім того, мікропроцесорні технології закладаються в основу станцій метро, що наразі будуються.
 
«Мета – поступовий перехід від релейних систем до мікропроцесорної техніки. Це генеральний напрямок роботи. І це вже зрозуміли та прийняли метрополітени», –  зазначив Микола ГРИГОРЕНКО, начальник служби сигналізації КП «Київський метрополітен». – «Але в нас у кожного метрополітену свій тягар техніки минулого століття. Її ж теж необхідно обслуговувати та підтримувати у нормальному робочому стані. Як це робити – ось головна тема нашої конференції».

На дводенному симпозіумі спеціалісти обмінялися досвідом управління та обслуговування систем сигналізації й зв’язку у своїх містах, шукали спільні шляхи вирішення поточних завдань та напрацьовували плани щодо впровадження новітніх технологій. 

Середня оцінка: 3.7 (6 голосів )

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів