Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

У Київському метрополітені проходить нарада спеціалістів служб тунельних споруд Міжнародної Асоціації «Метро»

24 та 25 квітня 2013 року КП «Київський метрополітен» проводить нараду керівників служб тунельних споруд метрополітенів України, Росії, Білорусі та Казахстану, що входять до Міжнародної Асоціації «Метро». Зокрема, у конференції взяли участь спеціалісти 9 метрополітенів – Київського, Московського, Петербурзького, Самарського, Новосибірського, Нижньогородського, Єкатеринбурзького, Мінського та Алматинського.

У ході заходу фахівці метрополітенів обмінюються досвідом у галузі утримання тунельних споруд в належному технічному стані. Ця задача є однією з ключових у діяльності такого механізму, як метрополітен. І від її виконання залежить організація безпечного та безперебійного перевезення мільйонів пасажирів.

Володимир Федоренко, начальник КП «Київський метрополітен»:
«Тематика зустрічі надзвичайно актуальна та потрібна. Необхідно ділитися досвідом - як забезпечити несучу здатність тунельних споруд та їх цілісність, як боротися з течами. Адже господарство в усіх учасників наради по суті однакове, тож і проблеми в кожного аналогічні. Тому важливо дізнаватися які методики їх вирішення застосовують в метрополітенах інших міст. Найбільш ефективні та доцільні – варто переймати».

Під час симпозіуму представники метрополітенів доповіли про власну практику застосування технологій утримання тунелів, озвучили проблеми, притаманні їхньому підприємству, та ознайомили аудиторію з методами подолання кризових ситуацій.

Спільним для всіх стало питання ліквідації теч у тунелях та їх профілактика. Тож учасники круглого столу активно обговорювали методи гідроізоляції тунелів та станцій, тактику дій персоналу для усунення теч, застосування обладнання з відкачування води, що просочується крізь перекриття, види будматеріалів для ремонтних робіт та інше.

Ігор Сушко, заступник начальника Київського метрополітену – начальник служби колії, тунельних споруд і будівель.
«Ми плідно співпрацюємо з метрополітенами інших країн під час щоденної роботи. Проте спілкування, як правило, відбувається у телефонному режимі – радимося з багатьох питань, коли виникає така необхідність. Але сьогодні кожен делегат приїхав із розширеною доповіддю, тож є можливість детальніше розглянути та проаналізувати кожен аспект нашої роботи. Досвід інших метрополітенів для нас дуже цінний. І нам теж є чим поділитися».

 

Було про що поговорити й з огляду на дуже складну зиму 2012-2013 років. У кожному метрополітені негоду долали по-своєму, із застосуванням різної снігоприбиральної техніки. Тож цьому аспекту учасники діалогу приділили окрему увагу.

Захід передбачає також проведення виїзної наради на станціях Київського метрополітену «Іподром» та «Виставковий центр», що відбудеться 25 квітня. Відвідають делегати і будівельний майданчик майбутньої станції «Теремки», аби подивитись за якими технологіями у Києві будують метро.

Результатом наради членів Міжнародної Асоціації «Метро» стане напрацювання спільних інженерних рішень з подолання нагальних проблем служб тунельних споруд метрополітенів.

Сергій Мізгірьов, головний інженер Міжнародної Асоціації «Метро»: 
 «Ассоциация проанализирует опыт метрополитенов, в частности по гидроизоляции тоннелей, для того чтобы выпустить пособие по решению проблемы течи в тоннелях метро. Кроме того, мы должны разработать новую инструкцию по содержанию тоннельных сооружений. Это должен быть такой документ, который бы удовлетворял эксплуатационную деятельность всех метрополитенов. Это непростая задача, но необходимая. И опыт метрополитенов, в том числе – Киевского, при этом будет обязательно учтён».

Середня оцінка: 4.7 (7 голосів )

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів