Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Відбувся брифінг начальника Київського метрополітену Володимира Федоренка

5 липня 2013 року начальник комунального підприємства "Київський метрополітен" Володимир Федоренко провів для представників засобів масової інформації брифінг, присвячений протидії несанкціонованій торгівлі на підвідомчій території.

Володимир Іванович детально охарактеризував ситуацію зі стихійним збутом товарів у підземних переходах, що належать метрополітену, та пояснив підґрунтя цього явища.

«Київський метрополітен перевозить 1 мільйон 800 тисяч пасажирів щоденно в робочі дні, за місяць з урахуванням вихідних днів ми перевозимо майже населення України. Тобто величезна кількість людей зосереджена поблизу станцій. Наприклад, на станції «Академмістечко» за добу проходить 110 тисяч пасажирів, «Житомирська» - 80 тисяч, «Святошин» - 72 тисячі, «Лісова» - 136 тисяч, «Мінська» - 105 тисяч пасажирів. Це величезна кількість потенційних покупців і за таких умов можна продати дуже багато товарів. Тому переходи, прилеглі до станцій метро, безумовно ваблять стихійних торгівців. Ця проблема завдає дуже багато клопоту Київському метрополітену. Адже метрополітен – це непростий вид транспорту, оскільки значні пасажироперевезення здійснюються по деяких ділянках глибоко під землею. А в одному поїзді перебуває 1 200 - 1 300 пасажирів, інтервал руху поїздів в години «пік» становить 90 секунд. Тобто для такої кількості пасажирів необхідні широкі шляхи проходу, а за необхідності – просторі шляхи евакуації. Стихійна торгівля їх захаращує, а отже – несе потенційну небезпеку», - розказав Володимир Федоренко.

Начальник метрополітену також продемонстрував журналістам статистику проведення персоналом підземки рейдів з ліквідації осередків стихійної торгівлі та закцентував увагу на участі правоохоронних органів у цьому процесі.

Так, за перше півріччя 2013 року було припинено близько 14,5 тисяч фактів несанкціонованої торгівлі на території метрополітену. З них:

  • видалено працівниками метрополітену – 4 018;
  • видалено працівниками метрополітену спільно з працівниками лінійного управління міліції в метрополітені – 4 185;
  • видалено працівниками міліції за викликами чергового персоналу станцій – 6 293.

При цьому, 5 797 викликів за телефонами райуправлінь міліції та на лінію 102 були проігноровані.

У ході брифінгу начальник підземки розповів про посилення заходів з протидії торгівлі з рук на підвідомчій території та звернувся до журналістів із проханням підтримати ці зусилля підприємства – на шпальтах видань та в ефірах телеканалів закликати пасажирів не підтримувати стихійну торгівлю купівлею товарів з рук.

«Адже чим більше люди купують – тим потужнішим буде це явище», - наголосив Володимир Федоренко.
 

Середня оцінка: 4.6 (8 голосів )

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів