Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Київський метрополітен дбає про осіб із особливими фізичними потребами

КП «Київський метрополітен» повсякчас працює над створенням сприятливих умов для осіб із особливими фізичними потребами, щоб забезпечувати вільний їх доступ до станцій метро.

6 листопада 2013 року відкрито нову станцію «Теремки», обладнану для вільного доступу осіб із особливими фізичними потребами чотирма ліфтами, двома пандусами, двома рельєфними смугами на платформі, а на входах до станції встановлено вісім звукових орієнтирів.

Також у 2013 році було придбано 8 сучасних головних вагонів метрополітену (виробництва ЗАТ «Вагонмаш»), пристосованих для перевезення пасажирів на візках.

Щоквартально оновлювались 813 попереджувальних смуг яскраво-жовтого кольору на першій та останній сходинках сходових маршів станцій, підземних переходів і пересадочних вузлів між лініями метрополітену, що знаходяться на балансі метрополітену.

На офіційному сайті КП «Київський метрополітен» введено новий розділ – «Безбар’єрне середовище», що містить інформацію для людей із особливими фізичними потребами. А схему ліній метрополітену доповнено загальноприйнятою піктограмою для позначення станцій, які повністю пристосовані для потреб інвалідів та інших маломобільних груп населення.

Окрім того, в метрополітені діють та сумлінно виконуються працівниками станцій інструкції «Про порядок проїзду в метрополітені пасажирів-інвалідів на візках», «Про порядок проїзду в метрополітені інвалідів по зору І та ІІ груп», «Про забезпечення безпечної експлуатації підйомників на метрополітені», а також «Пам’ятка про порядок проїзду в метрополітені пасажирів похилого віку, які мають наявні ознаки погіршення координації руху та інвалідів з фізичними вадами (на милицях)».

КП «Київський метрополітен» в межах вимог діючих нормативних документів та фінансових можливостей підприємства і в подальшому продовжуватиме роботу над створенням сприятливих умов життєдіяльності та забезпечення вільного доступу осіб з особливими фізичними потребами до станцій метрополітену.

Середня оцінка: 4.3 (11 голосів )

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів