Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Начальник Київського метрополітену Володимир Федоренко провів прес-конференцію

Сьогодні, 14 травня 2014 року начальник КП «Київський метрополітен» Володимир Федоренко зустрівся із журналістами. Під час прес-конференції він повідомив, що залишає займану посаду.

«Я отримав вказівку від керівництва Київської міської державної адміністрації, що повинен написати заяву на звільнення. Рішення голови КМДА я не можу не виконати, адже це головна посадова особа Києва», - розповів Володимир Федоренко.

Начальник підприємства також зазначив, що за нинішніх умов непросто працювати та зберегти чесне ім’я, коли метрополітен потерпає від дезінформаційної атаки та цілеспрямованого підривання довіри суспільства до працівників підземки.

«Останнім часом пролунало багато заяв представників міської влади відносно того, що метрополітен погруз в корупції, що жетони не обліковуються належним чином, що сотні мільйонів гривень крадуться і тому метрополітен не може нормально працювати при тому тарифі, який сьогодні є. У зв’язку з цим на підприємстві пройшло дуже багато перевірок. Ми створили повний допуск контролюючих органів до всіх об’єктів метрополітену. Адже самі зацікавлені, щоб суспільство дізналось правдиву інформацію. Ніяких порушень не виявлено в метрополітені», - наголосив начальник підземки.

Володимир Федоренко зацитував основні тези розповсюджених у ЗМІ звинувачень на адресу метрополітену і його керівництва, спростував кожне з них, пояснивши присутнім дійсну ситуацію на підприємстві.

«Для звинувачення чи то людини, чи то підприємства необхідно мати вагомі підстави. Їх немає», - підсумував він.

У ході зустрічі начальник прес-служби Наталя Шумак повідомила, що на знак незгоди з діями та заявами міської влади, спрямованими по суті на дестабілізацію роботи підприємства, вона солідарна з керівником метрополітену і також йде із займаної посади.

«Найбільш компетентної та відданої метрополітену людини, ніж Володимир Іванович Федоренко, годі уявити. Це людина, яка все своє життя присвятила підприємству і за роки керівництва не дала підстав трудовому колективу сумніватися у його чесності та відповідності займаній посаді», - заявила Шумак.

Присутні журналісти поставили Володимиру Федоренку свої запитання та почули аргументовану відповідь на них.

ДОСЬЄ
Володимир Федоренко розпочав свій трудовий шлях у Київському метрополітені в 1980 році – був призначений на посаду електромеханіка. Із року в рік він доводив власний хист та здатність вирішувати складні виробничі завдання, що забезпечило йому просування кар’єрними сходами. В електродепо «Дарниця» він займав посади старшого електромеханіка, начальника лабораторії, головного інженера, а згодом став начальником електродепо. З травня 1990 – головний інженер служби рухомого складу. У листопаді 1996 призначений головним інженером – першим заступником начальника метрополітену. З квітня 1997 до вересня 2003 був головним інженером метрополітену, після цього обіймав посаду першого заступника начальника підприємства. А у жовтні 2010 Володимир Іванович заслужено очолив КП «Київський метрополітен».

Середня оцінка: 4.2 (17 голосів )

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів