Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Метрополітенівці зустріли колег з АТО

У п’ятницю в адміністрації метрополітену пройшла зустріч з співробітником Служби соціального забезпечення – добровольцем із зони АТО Олександром Грицаєм. Свій військовий обов’язок він виконує уже 69 днів в Дебальцево Донецької області. Служить розвідником. Додому повернувся в коротку відпустку, щоб побачитися з сім’єю, друзями та колегами.

«Жодної хвилини не сумнівався, чи йти захищати свою державу. Я тут виріс, тут живе моя родина і я хочу, щоб у моїй країні був мир», - пояснив Олександр Грицай. У теплій атмосфері зустрічі з колегами він розповів про умови служби та матеріального забезпечення. За його словами, серйозну підтримку військовим на сьогодні надають волонтери. Допомагають також і колеги.

«Збираємо кошти на одяг, термобілизну, взуття. Слідкуємо, щоб у наших бійців завжди були поповнені мобільні телефони», - розповів начальник Управління кадрової роботи Олександр Овдій.

Всього у зоні АТО служить 35 співробітників метрополітену. Підприємство зберігає за ними робочі місця та виплачує середню заробітну плату.

Середня оцінка: 5 (7 голосів )

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів