Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Торгівля в метрополітені відповідатиме нормам Закону

З метою перевірки виконання умов договорів оренди торгівельних площ та їх відповідності новим нормам протипожежної безпеки у столичному метрополітені створено робочу групу. До її складу увійшли керівники відповідних служб підприємства, представники КМДА та громадської організації «Власники малих архітектурних форм у метрополітені».

Найближчим часом у підземці буде завершено повний моніторинг законності роботи кіосків та усунення проблемних питань з укладенням та виконанням умов договорів. З вагомих порушень, які уже виявлені представниками робочої групи, можна виділити перевищення орендованої площі – замість вказаного в договорі метражу, займають значно більший, розставляючи додаткові стенди та столи з товарами. Також у багатьох кіосках зафіксовано випадки невідповідності асортименту товарів, коли замість печива киянам продають пиво та цигарки.

Торгівля в метрополітені повинна безкомпромісно відповідати усім нормам закону, бо від цього напряму залежить життя мільйонів пасажирів. Шляхи евакуації, включаючи 20-метрову зону входу та виходу у підземку мають бути вільними від кіосків. А робота решти МАФів повністю здійснюватись за договорами, яких на сьогодні на підприємстві укладено 341.

Варто зазначити, що представники громадської організації «Власники малих архітектурних форм у метрополітені» підтримують таку позицію підприємства та активно долучаються до спільних перевірок. Підприємством ведеться також претензійна робота в судах.

Нагадаємо, що у 2008 році у кіоску неподалік входу на станцію «Святошин» вибухнув газовий балон. Тоді постраждало 19 людей. Також з початку року у метрополітені трапилося близько 60 випадків анонімного мінування станцій, коли потрібно було проводити термінову евакуацію пасажирів.

Середня оцінка: 5 (2 голоси)

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів