Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Життя - театр, а люди в ньому актори

Відчути себе на сцені тепер зможе кожен у столичній підземці!

За підтримки Міністерства культури України, Київської міської державної адміністрації та Київського метрополітену 06 листопада 2014 року з 21:00 до 23:00 в Київському метрополітені на станції «Театральна» відбудеться урочисте відкриття панно у вигляді 3D малюнку із зображенням театральної сцени.

«Основна мета - подарувати місту та киянам нові позитивні емоції і найголовніше – привести станцію «Театральна» у відповідність її назві, особливо в 54-у річницю відкриття Київського метрополітену і 27-у річницю станції «Театральна», - пояснює ініціатор проекту, директор компанії «Уолл Стріт» Дмитро Ніколюк.

«Метрополітен – місце, де кожен з нас проводить досить багато часу. Звичайно першочергове завдання – безпечне перевезення пасажирів. Однак нам також хочеться, щоб людям було цікаво. Сьогодні ми відкриті для новаторських ідей», - підтримав проект начальник Київського метрополітену Віктор Брагінський.

Важливо підкреслити, що проект «3D сцена» на станції «Театральна» компанія «Уолл Стріт» реалізує за спонсорські кошти без бюджетного фінансування.

Проявити свої таланти та зіграти ролі пасажири підземки зможуть до лютого 2015 року.

На відкритті будуть присутні представники Міністерства культури, Київської державної адміністрації, Київського метрополітену, театральні та культурні діячі. В рамках заходу заплановано також міні-виставу.

Акредитація преси – zmi@metro.kiev.ua

Середня оцінка: 4.6 (9 голосів )

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів