Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Київський метрополітен просить представників ЗМІ перевіряти інформацію та не вдаватися до псевдосенсацій

Столичний метрополітен є максимально відкритим. Він один із перших впровадив систему електронних торгів та оголосив про проведення незалежного аудиту фінансово-господарської діяльності.

Підземка оперативно надає відповіді на усі журналістські запити, активно співпрацює з депутатами, волонтерами та громадськими організаціями.

Метрополітен звертається до журналістів з проханням не розповсюджувати неперевірену інформацію, а з’ясовувати усі факти.

Так, 7 травня, у ЗМІ з’явилася інформація, що Київський метрополітен придбав підшипники за завищеною ціною. Однак, 26 березня 2015 року відбулося розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю підшипників. Усього на адресу підприємства надійшло три заявки, зокрема: ТОВ «ЄПК Україна» з ціновою пропозицією на суму 5,69 млн. грн., ТОВ «Промсервісгруп» – 6,03 млн. грн. та ТОВ «Альтіма-Груп» – 3,22 млн. грн.

Найнижчу ціну запропонувало ТОВ «Альтіма Груп», проте компанія відкликала свою пропозицію (див. документ). Відповідно, за результатами проведених торгів, переможцем визначено ТОВ «ЄПК Україна» та укладено угоду на постачання підшипників на суму 5,69 млн. грн. Єдиним критерієм зазначеної пропозиції була ціна.

Слід зазначити, що Київський метрополітен – специфічне транспортне підприємство, яке має нестандартне обладнання. На жаль,  не всі запчастини для оновлення та ремонту його господарства виготовляються в Україні. Тому підприємство змушене укладати угоди на закупівлю зарубіжного устаткування, у тому числі, російського.

Шановні колеги! Аби у подальшому уникнути випадків неповної або необ’єктивної інформації, які трапляються уже не вперше, просимо звертатися з інформаційними запитами до підземки.

Середня оцінка: 3.8 (4 голоси)

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів