Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

В столиці відбудеться Міжнародна транспортна конференція

28 квітня 2016 року в Києві відбудеться Міжнародна конференція «Розвиток транспорту. Виклики. Інновації. Можливості».

Головне завдання конференції – напрацювання основних положень, які в подальшому допоможуть модернізувати національну транспортну систему України.

Необхідність у створенні нової національної транспортної системи України виникла в результаті подій 2014-2015 року. В першу чергу це пов’язано з окупацією Криму та частини Донбасу, в наслідок чого Україна втратила декілька морських портів та частину Донецької залізниці.

Другий чинник - митна блокада транзиту українських товарів на територію Росії та суттєве зменшення товарообігу між Україною та Росією, що призвело до падіння обсягів транспортних перевезень між двома країнами.

Натомість українські підприємства протягом останніх років значно посилили співпрацю з європейськими та азійськими країнами, і сьогодні йде мова про створення нового «шовкового шляху» між Європою та Азією, де Україна буде відігравати центральну роль.

Протягом останніх двох років суттєво змінилася і система пасажиропотоків, що, з одного боку було викликано анексією Криму та захопленням Донбасу, а з іншого – політикою децентралізації, яка має за мету посилити вплив регіонів на життя місцевих громад.

Як наслідок - всі ці чинники вимагають розробки нового механізму функціонування транспортної системи України, до розвитку якої український уряд буде залучати провідних світових фахівців, міжнародні інституції та донорів, а також регіональну владу та місцеві громади.

Також протягом конференції буде розглянуто досвід українських міст, які вже працювали над створенням новітніх транспортних стратегій та розв’язували гострі суперечки між громадою та муніципалітетом з використанням транспортної моделі міста. Зокрема, будуть розглянуті вже існуючі напрацювання та запропоновані нові концепції на прикладах таких міст як Київ, Львів, Вінниця.

Паралельно до основних подій заходу на майданчику конференції кожен бажаючий зможе ознайомитись з принципом роботи транспортної моделі міста Києва. А за умови попередньої реєстрації відвідати воркшоп від гостя столиці Директора відділу даних та статистики  міського уряду Сеула на тему: “Використання великих даних для інновацій в транспортному обслуговуванні. Кращі практики Сеулу”.

На цьому міжнародному форумі фахівці Німеччини, Південної Кореї, а також науковці вітчизняних науково-дослідних інститутів представлять свої напрацювання від стратегічних підходів до конкретних кейсів готових до реалізації.

До участі в конференції запрошені провідні вітчизняні та міжнародні спеціалісти: Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе, заступник Голови Київської міської державної адміністрації Ілля Сагайдак, директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Майзель, начальник КП “Київський метрополітен” Віктор Брагінський, директор відділу даних та статистики  міського уряду Сеула Kim, Кi Byoun, фахівець World Bank Antonio Nunez, професор,  директор з транспортного консалтингу Dornier Consulting Ашраф Хамед, Генеральний директор «A+S» Файт Аппельт та інші.

Організатори конференції:

«НДПІ містобудування», Інститут «Київдіпротранс», КП «Київпастранс», КП «Київський метрополітен» та ГО «Платформа розвитку міст».

Партнери конференції:

Міністерство інфраструктури України, Київська міська державна адміністрація, Київська обласна державна адміністрація, компанія “A+S”.

Час та місце проведення конференції:

28 квітня 2016 року з 9.30 до 18.00
Початок реєстрації о 9.00
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55. НСК «Олімпійський».

Акредитація журналістів за тел.: (063) 741 24 26

Середня оцінка: 1 (11 голосів )

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів