Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

На станції метро «Дарниця» відбудеться ярмарок вакансій найбільших підприємств Києва та області

Державна служба зайнятості спільно із Київським метрополітеном відкрила масштабний ярмарок вакансій у новому вестибюлі станції «Дарниця». Захід відбуватиметься з 25 по 27 жовтня із 10:00 до 17:00 та 28 жовтня з 10:00 до 16:00.

«Це досить нестандартний підхід, адже вперше ми проводимо ярмарок у такому незвичному місці. Впродовж 4 днів понад 50 великих підприємств Києва та області будуть демонструвати свої вільні вакансії і запрошуватимуть на роботу усіх бажаючих пасажирів», - каже заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Кравченко Сергій.

За його словами, мета служби зайнятості полягає у тому, щоб кожен українець мав гідну роботу із достойною заробітною платою, а кожне підприємство мало сумлінних висококваліфікованих працівників. Сьогодні в Україні на 1 офіційне робоче місце претендує до 6 безробітних. Водночас, великі підприємства Києва та області постійно відчувають дефіцит кваліфікованих кадрів, зокрема, робітничих професій.

«Для нас така подія – це приклад якісного співробітництва державного та комунального секторів для жителів столиці та області. Щодня станцією «Дарниця» користуються майже 50 тисяч людей, які зможуть підібрати собі нову роботу по дорозі на зустріч чи додому», - переконаний перший заступник начальника КП «Київський метрополітен» Валерій Гавриленко.

Він додав, що київський метрополітен також запрошує співробітників у свій 7,5 тисячний колектив, який кожного дня працює задля безпечного перевезення 1,5 мільйона пасажирів.

Під час заходу вакансії представлять такі роботодавці, як «Нова пошта», «Ощадбанк», автозаправки «WOG», мережі «МЕТРО Кеш енд Кері», «Фокстрот», «Фоззі-Фуд», завод ЗБК імені Ковальської, завод «МАЯК», завод «Радар», завод «Арсенал», «Київпастранс» та інші.

14807832_10205772238745359_607869886_o.jpg

Середня оцінка: 1 (13 голосів )

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів