Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Завтра турнікети метро не прийматимуть зелені жетони

Про це на брифінгу заявив перший заступник начальника столичного метрополітену Валерій Гавриленко.

«Згідно з розпорядженням КМДА метрополітен здійснює перехід на новий тариф. Документом передбачено використання обох типів жетонів до 31 липня. Однак протягом серпня зелені жетони ще можна обміняти пропорційно або з доплатою на сині на чотирьох станціях», - пояснив він.

Центри обслуговування пасажирів, де проводитиметься обмін працюватимуть на «Майдані Незалежності», «Дарниці» (новий вихід), «Дорогожичі» та « Політехнічному інституті». Варто наголосити, що обмін жетонів старого зразка на кошти або на поїздки на картку не передбачений.

Також підземка назвала дату запуску пілотного проекту з оплати проїзду за допомогою QR-квитка.

«З другого серпня пасажири станції «Кловська» долучаться до можливості оплати сучасним способом. У автоматах можна буде не лише оплатити разову поїздку, а й поповнити картку метро банківською карткою. У перспективі також з’явиться можливість онлайн поповнення карток метро та оплати за допомогою мобільного додатка», - додав Валерій Гавриленко.

Впровадження QR-квитка прискорить процес виведення з обігу жетона. Повністю перейти на сучасні засоби оплати у метрополітені планують на початку 2018 року.

Середня оцінка: 1.2 (46 голосів )

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів