Є що нам сказати?
Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або напишіть начальнику метрополітену.

У Київському метрополітені запровадили антикорупційну програму

За сприяння та підтримки Національного агентства з питань запобігання корупції столичний метрополітен розробив та першим з комунальних підприємств впроваджує Антикорупційну програму.

Робота над документом тривала не один місяць. Фахівці опрацювали усі аспекти, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

«Результатом нашої співпраці має стати підвищення прозорості діяльності столичного метрополітену. Це не лише дозволить зекономити кошти підприємства та моніторити їх використання, а й стане поштовхом до розвитку економіки міста Києва, оскільки позитивно вплине на рівень конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості провідного комунального підприємства», - переконаний член НАЗК Олександр Скопич.

Відкритість та унеможливлення будь-яких проявів корупції – це ключові реформи для ефективного функціонування столиці. І для міста важливо, що ці зміни ініційовані стратегічним транспортним підприємством.

«Запобігання корупції є одним із пріоритетних завдань міської влади. Адже створення справедливого та сприятливого клімату для роботи – основні умови сталого розвитку в усіх сферах. Антикорупційна програма столичного метрополітену - важливий крок у запровадженні новітніх підходів в управлінні. Вважаю, що всі комунальні підприємства повинні взяти приклад метрополітену та впровадити подібні програми», - сказав заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він додав, що Київ загалом та Київський метрополітен зокрема, першим перейшов на систему електронних закупівель «ProZorro» і «ProZorro.Sales». Також за підтримки ЄБРР разом з міжнародною компанією «Ернст енд Янг» був проведений аналіз підприємства та розроблено програми корпоративного розвитку за європейськими стандартами.

«Антикорупційна програма встановлює високий стандарт відповідальності у роботі з органами державної влади, діловими партнерами та нашими співробітниками. Разом з керівництвом міста наше підприємство підтримує загальнодержавний курс нульової толерантності до будь-яких корупційних проявів», - підсумував начальник київського метрополітену Віктор Брагінський.

Середня оцінка: 1.4 (19 голосів )

mastercard

Картка киянина

Довіряй ЗСУ!

Допомога учасникам антитерористичної операції

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Опікові ураження у дітей