Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Новини колективу

 

Працівники метрополітену приєдналися до Всесвітнього дня вишиванки 

17 травня з нагоди Всесвітнього дня вишиванки співробітники різних структурних підрозділів столичної підземки підтримали свято та одягли національний одяг.

IMG_0259_0.JPG

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

Засновники музею метро провели екскурсію для колег

 

Музей метрополітену працює в адміністрації підприємства уже 17 років. На початку січня екскурсію для бажаючих співробітників підземки провели ініціатори його створення головний інженер Володимир Зель та екс-машиніст і перший керівник музею Микола Куриленко.

«Рішення організувати експозиційні площі було прийнято до 40-річчя метрополітену. Щоб зібрати матеріал багато працювали з архівами та з ветеранами метро. Метрополітен важливе підприємство і хотілося передати всю складність роботи цього масштабного механізму », - розповів Володимир Зель.

Колишній начальник музею Микола Куриленко доповнив, що приміщення обрали не випадково. Три зали символічно відображають перші потяги київського метро, що складалися з 3 вагонів. «У першому основна інформація про те, як розвивалася підземка та про людей, які вели підприємство за собою. У інших двох – детально про роботу структурних підрозділів», - пояснив він.

Зараз музей продовжує розвиватися. З'явилися нові експонати, а також фотолокації для молоді і невеличка зона для найменших відвідувачів.

За попередньою заявкою відвідати музей можуть усі бажаючі.

З детальним графіком та можна ознаймитись на сторінці: http://www.metro.kiev.ua/node/115

26909032_10208536100840184_417621885_o.jpg

26981944_10208536100920186_2006737596_o.jpg

Співробітників метро відзначили за мужність

У столичній підземці вручили відзнаки працівникам, які брали участь у антитерористичній операції на Сході.

Медаллю «Честь. Слава. Держава» за мужність, патріотизм, високу громадянську позицію, бойові заслуги у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України за розпорядженням Київського міського голови нагороджений 31 співробітник підприємства.

За час проведення АТО службу на Сході країни пройшли більше 150 працівників підземки. На жаль, двоє не повернулися. У лютому 2015 у населеному пункті Рідкодуб Донецької області загинув старший інспектор з кадрів Служби соціального забезпечення Олександр Грицай. У серпні 2014 на Сході України не стало машиніста електродепо «Оболонь» Дмитра Боровика.

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів