Є що нам сказати?
Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або напишіть начальнику метрополітену.

Пільговики столиці їздитимуть у метро з «Карткою киянина»

З 1 грудня пільгові категорії столиці користуватимуться виключно «Карткою киянина» для безкоштовного проїзду у метрополітені. Цього дня вступає в дію рішення Київради № 116/116 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016-2018 роки», що було прийнято ще 2016 року.

Варто підкреслити, що рішення стосується тільки 9 категорій людей, пільгу яким надано Київрадою. Зокрема, це пенсіонери міста Києва, батьки багатодітних родин та особи з інвалідністю(3 групи).
З детальним переліком можна ознайомитися за посиланням -http://www.metro.kiev.ua/node/107
За відсутності «Картки киянина» проїзд спрачується пасажиром на загальних підставах.

Категорії громадян з загальнодержавними пільгами, наприклад учасники бойових дій, люди з інвалідністю (1 та 2 групи) чи діти з багатодітних сімей, продовжують пред’являти для безкоштовного проїзду у метрополітені оригінал посвідчення. Інші документи чи довідки, відповідно до законодавства не є підставою для надання
Детальний перелік за посиланням http://www.metro.kiev.ua/node/107

Нагадаємо, що 1,5 роки на переоформлення «Картки киянина» столичні депутати надали киянам-пільговикам після ліквідації банку «Хрещатик». За інформацією Департаменту соціальної політики передбачений період був достатнім для видачі необхідної кількості карток нового зразка.
Використання «Картки киянина» значно економить час пільгового пасажира. Окрім транспортного додатку дозволяє отримувати знижки у партнерів проекту - торгових мережах та соціальних аптеках.

Середня оцінка: 1 (19 голосів )

mastercard

Картка киянина

Довіряй ЗСУ!

Допомога учасникам антитерористичної операції

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів