Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Вісім митців створять масштабний мурал на станції "Осокорки"

На «Осокорках» розпочато реалізацію художнього проекту «More than Us». Йдеться про створення монументального настінного розпису станції.
Концепт муралу складається з поєднання восьми поглядів митців світового рівня, їх креативного бачення та думок на актуальні теми, що стосуються безпосередньо українського народу.

Створення проекту починають митці Аполло Торес (Apollo Tores, Бразилія), який відомий своїми роботами у таких містах як Нью-Йорк, Сан-Паулу, Мілан, Рим, Хельсінки і в багатьох інших; та Метью Доун (MATTHEW DAWN, Бельгія) - знаний своїми муралами в усьому світі.
 
Ціль проекту - об’єднання народу, підняття національного духу та патріотизму через призму художньої візуалізації міцності України з елементами соціальних цінностей. Митці хочуть звернути увагу на проблему територіальної цілісності України та підвищення її іміджу в сфері сучасного мистецтва на світовій арені.
 
Проект здійснюється за підтримки Міністерства Інформаційної політики України та сприяння Київської міської державної адміністрації.
Завершення муралу планується 25 листопада 2018 року.
 

Середня оцінка: 1.7 (6 голосів )

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів