Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Хор Київського метрополітену виступить на прем’єрі фільму Надії Парфан

 17 жовтня народний фольклорно-вокальний ансамбль Київського метрополітену «Червона калина» виступить на прем’єрному показі стрічки «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго». Подія відбудеться у столичному кінотеатрі «Жовтень» за участі режисерки і творчої групи фільму.

У цей же день документальна трагікомедія про хор комунальників вийде у всеукраїнський прокат. У Києві стрічку покажуть у кінотеатрах «Жовтень», «Ліра», Boomer, «Магнат», «Ленінград», «Факел» та ім. Т. Шевченка. Фільм також побачать глядачі в Івано-Франківську, Львові та Тернополі.

Ансамбль «Червона калина» – майже одноліток незалежної України. Створений у 1992 році, він до сьогодні не перестає співати на землі та під землею. Колективом керує заслужений працівник культури України Віталій Стоцький. На прем’єрі фільму Надії Парфан хор виконає «Гімн метро».

«Київський метрополітен – одне з найбільших комунальних підприємств у Києві, – розповідає продюсер фільму Ілля Гладштейн. – Коли ми дізналися, що вони, як і ІФТКЕ, плекають традиції творчих колективів та мають власний профспілковий хор, ми одразу вирішили запросити їх до співпраці».

«Якщо подивитись новини, то все пропало давно і дуже капітально. Звідусіль чути тільки, що погані лікарі, чиновники ще гірші, і вчителі туди ж, і транспортники, а комунальники просто посланці пекла, особливо на старті опалювального сезону. І дуже круто, що авторка фільму показала щоденну роботу людей, наших з вами сусідів, знайомих, чиїхось родичів, які стараються зробити що можуть, хтось краще, а хтось як вміє», – каже радниця начальника київського метро Наталка Макогон.

Вона додає, що очікує аншлагів у кінотеатрах, а потім черг у кадрові відділи всіх комунальних служб України, щоб всі, хто радять, як краще, могли це зробити.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, телеканалу Current Time та Львівської кінокомісії.

Акредитація на прем’єру в Києві  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf2FMsib85olS1BMbV0teA9uKUQLcEi0nrdHRPiSrytLWQc6Q/viewform

Офіційний трейлер https://www.youtube.com/watch?v=OjURgo9l9TI&feature=youtu.be

 

 

Середня оцінка: 1.7 (22 голоси)

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів