Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Пішов з життя Микола Євтихійович Балацький

Колектив Київського метрополітену висловлює глибокі щирі співчуття з приводу смерті Балацького Миколи Євтихійовича. Він очолював наше підприємство 17 років з 1985 по 2003 рік. За цей час було відкрито 12 станцій Сирецько-Печерської лінії, а також станцію «Театральна» та електродепо «Оболонь».

Микола Євтихійович Балацький народився у Київській області у 1936 році. Закінчив Харківський інститут інженерів залізничного транспорту. Пройшов трудовий шлях від диспетчера до головного інженера Харківського трамвайно-тролейбусного управління. У 1985 році був призначений начальником Київського метрополітену.

Період його роботи припав на непрості 90-ті роки, часи “перебудови”. Не зважаючи на складнощі, Микола Євтихійович Балацький дбав про підприємство, його розвиток та безперебійну роботу для пасажирів. Крім того брав активну участь у громадській роботі.

Отримав високі державні відзнаки за свою працю. Він був кавалером ордену “За заслуги” I та II ступенів, отримав знак “Почесний залізничник”, звання “Заслужений працівник транспорту України” та нагороджений знаком “Почесний працівник метрополітену”.

Працівники Київського метрополітену вдячні за багаторічну сумлінну працю та здобутки!

Світла пам’ять!

 М.Є._page-000111.jpg

Середня оцінка: 1.2 (24 голоси)

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів