Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Архів новин

На період планового капітального ремонту ескалаторів на станції метро «Вокзальна» міська влада розробила додаткові маршрути наземного транспорту. Також буде збільшено кількість рухомого складу на існуючих маршрутах відповідно до пасажиропотоку.

Нагадуємо, що з 11 травня до 6 вересня 2016 року на станції «Вокзальна» у цілодобовому режимі проводитиметься плановий капітальний ремонт ескалаторів.

Паперові складані брошури із схемою метро, міської електрички та швидкісного трамваю відсьогодні розповсюджуються безкоштовно на спеціальних інформаційних стендах у касових залах станцій метро Майдан Незалежності та Хрещатик. Вони доступні українською та англійською мовами.

З 4 до 16 травня 2016 року на станції «Виставковий центр» триватиме ремонт ескалатора № 1.

Принагідно нагадуємо, що з 11 травня до 6 вересня 2016 року на станції «Вокзальна» у цілодобовому режимі проводитиметься плановий капітальний ремонт ескалаторів.

У ніч з 30 квітня на 1 травня 2016 року роботу метрополітену буде продовжено на одну годину.

1 травня станції Київського метрополітену відкриються для пасажирів на одну годину раніше.

Вітаємо наших пасажирів з наступаючим святом Світлого Воскресіння!

29 квітня 2016 року о 11:00 у вестибюлі станції «Майдан Незалежності» відбудеться презентація безкоштовної кишенькової карти-схеми метрополітену.

Це наступний крок у співпраці з громадською формацією «Агенти змін» та компанією MasterCard.

Акредитація журналістів zmi@metro.kiev.ua

28 квітня 2016 року в Києві відбудеться Міжнародна конференція «Розвиток транспорту. Виклики. Інновації. Можливості».

Головне завдання конференції – напрацювання основних положень, які в подальшому допоможуть модернізувати національну транспортну систему України.

Представники соціальної та транспортної сфер столиці взяли участь у дискусійному майданчику тижневика «Деловая столиця» та Інституту суспільно-економічних досліджень на тему монетизації пільг на проїзд.

25 квітня 2016 р. о 14.00 год. дискусійний майданчик тижневика «Деловая столица» спільно з Інститутом суспільно-економічних досліджень проводить круглий стіл на тему: «Коли скасують останню пільгу?» (щодо монетизації пільг на проїзд у транспорті, або заміни їх на адресну допомогу).

Київ, 22 квітня 2016 року — Відтепер кияни та гості міста можуть розрахуватися за проїзд у Київському метрополітені безконтактними картками національної платіжної системи «Український платіжний простір» (далі – «ПРОСТІР»).

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів